HAKKIMIZDA

Dedemiz “HALİL ERBEY” tarafından 1940 tarihinde Bursa Uzunçarşı’da faaliyetine başlayan firmamız kurumsal değişimi gerçekleştiren 3.nesil yöneticimiz “ORHAN ERBEY” tarafından faaliyetini devam ettirmektedir.

Başlangıçta kurukahve üzerine faaliyet gösteren firmamız geçen zaman içerisinde ürün çeşitliliğini ve hizmet ağını artırarak “meyve aromalı içecekler, türk çayı ve kahve” ana grupları olmak üzere 100’ün üzerinde ürünün imalat ve toptan dağıtımını yapmaktadır. 1990lı yılların başından itibaren fabrikamızda tam otomatik makinalarla el değmeden kapalı devre üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmaktayız. Ağırlıklı olarak ev dışı tüketim kanalında kullanılmakta olan bir çok ürünümüz, kendi kategorisinde ülkemiz çapında lider markalar arasında yer almaktadır.

2000li yılların başından itibaren son tüketici ve perakende kanalını da hedefleyen inovatif ürünleri de portföyümüze eklemekte ve bu alanda ağırlıklı olarak yerel market zincirleri ve bayilerimiz aracılığıyla çalışmaktayız. Ağırlıklı olarak iç piyasaya tedarik sağlayan firmamız 20’nin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

Bursa Yıldırım ilçesinde yer alan merkez fabrikamızda 8000m2 kapalı alanda faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Rize ili Ketenli köyündeki fabrikamızda köylüden yaş yaprak çay toplayarak üretim yapmaktayız.

Düzenli olarak ilgili bakanlık birimleri tarafından denetlenmekte olan işletmemiz, TSE, HELAL ve ISO HACCCP standartları seviyesinde üretim yapmaktadır. Biz üçüncü nesilde, yılların eskitemediği güven ve kalitemizi sizlere sağlıklı ürünler olarak sunmaktayız.